Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tepelná čerpadla vzduch - vzduch ( klimatizace ), slouží především k úspornému přitápění v chladných  dnech. Ceny těchto zařízení se odvíjejí od výkonu zařízení, spotřeby el. energie a účinnosti SCOP a SEER.

Jedná se o ekologický způsob vytápění s nejnižšími provozními náklady až do -15 °C venkovní teploty.

Vytápět umí každá klimatizace, i ta nejlevnější. S klesající venkovní teplotou však ztrácí tato jednotka účinnost.

Zařízení určená přímo pro vytápění mají jmenovitý topný výkon i při -15°C venkovní teploty a jsou schopny vytápět do -25°C. Topení je cenově srovnatelné jako topení dřevem, ale bez práce a znečištění ovzduší.

Čistý vzduch a příjemné klima za každého počasí.

 

 

 

 


 

  
Úvod »KLIMATIZACE PRO BYTY» Splitová klimatizace Haier Aqua 3,5 kW Inverter


        

Splitová klimatizace Haier Aqua 3,5 kW Inverter

 

Číslo produktu: 9108
Výrobce: HAIER
Výkon chlazení / topení: 3,6 / 3,7 kW
Určena do prostoru: 90 m3
Energetická třída: A+ / A
Chladivo: R410A
Cena bez DPH: 23 160 Kč
Cena s DPH (21 %):
28 024 Kč

 

Provedení bílá, černá dle požadavku.

Kompletní technické specifikace nížeJednotka Aqua je výsledkem dlouhodobého vývoje a snahy o zvýšení spokojenosti a komfortu zákazníků společnosti Haier.

Standardně se jednotky dodávají s čelním panelem v bílé barvě. Na přání zákazníka je možné dodat jako volitelné příslušenství panel černý.

Hloubka jednotky je pouhých 158 mm, díky čemuž jednotka elegantně splyne s každým interiérem. Po zapnutí jednotky se čelní kryt atomaticky zvedne a ve spodní části jednotky se otevřou výdechové lamely.

Jednotka je osazena barevným LED displejem, který ukazuje aktuální teplotu v místnosti. Barva displeje je závislá na zvoleném provozním módu jednotky (modrá - chlazení, červená - vytápění, světle modrá - odvlhčování, bílá - automatický provoz, oranžová - pouze ventilace, zelená - vlhčení).

Oproti jiným jednotkám je vybavena 4 otáčkovým ventilátorem, díky kterému jdenotka dosahuje hladiny akustického tlaku pouze 22dB(A).

Dále je vybavena vyvíječem vodních částic, které mají nanometrické rozměry. To znamená, že jednotka zvlhčuje. Tyto nano částice vody jsou snadno absorbovatelné lidskou pokožkou a tudíž nedochází k jejímu vysušování. Lidská pokožka nedokáže absorbovat větší vodní částice než nanometrech.